Design

Nabízíme atraktivní prostory k pronájmu, zajímá nás řemeslo, design a současné umění. Prodáváme Designový nábytek GUBI. Podporujeme trvalou udržitelnost.
Showroom GUBI & Nanimarquina

Showroom GUBI & Nanimarquina

GUBI nábytek, to jsou nadčasové solitéry, které ozvláštní každý interiér. Skandinávský výrobce GUBI je specifický tím, že se věnuje ikonám evropského designu 20. století a zároveň spolupracuje se současnými designéry. Nanimarquina je španělská značka koberců vyráběných v tradičních tkalcovských dílnách po celém světě.

GUBI — ikony evropského designu

V roce 2012 jsme otevřeli první showroom dánského nábytku GUBI v Uhelném mlýně a nabízený sortiment neustále rozšiřujeme. Nově nabízíme i originální koberce Nanimarquina z čistě přírodních materiálů.

V komfortně zařízeném loftu Uhelného mlýna najdete široký výběr  lamp, čalouněného i plastového nábytku,  křesel,  modernistických i nejmodernějších gaučů designérů Space Copenhagen. Pro milovníky funkcionalismu britskou kolekci světel Bestlite, ale i výběr  židlí od dánského studia Komplot Design a luxusní Adnet zrcadla v koženém rámu. Lákadlem je  nejnovější nábytek dánsko italského studia Gam Fratesi. Třeba jejich outdoorová sedací kolekce. GUBI, to jsou nadčasové solitéry, které ozvláštní každý prostor.

Přejít do obchodu