Design

Jsme tu pro Vaši inspiraci. Rádi se podělíme o naše letité zkušenosti. Milujeme funkční prostředí. Interiéry s nadčasovým designem a originály uměleckých děl. Buďte osobití! Podporujte umění žijících autorů. V čase se dobré investice vrací.
Loft s designem GUBI, koberci Nanimarquina a současným uměním

Loft s designem GUBI, koberci Nanimarquina a současným uměním

Showroom s designovým nábytkem a uměním je v horním patře Uhelného mlýna. Prostory nejsou veřejnosti volně přístupné, slouží interiérovým architektům a koncovým zákazníkům, kteří potřebují doladit svou zakázku. GUBI nábytek, světla a doplňky můžete objednávat přímo z našeho e-shopu. Náš přístup k Vám je i tak vždy individuální. Máme na Vás čas.

GUBI — ikony evropského designu

Showroom s designem a současným umění provozujeme v Uhelném mlýně již od roku 2012. GUBI nábytek, to jsou nadčasové solitéry, které ozvláštní každý interiér. Dánský výrobce GUBI  je specifický tím, že se věnuje ikonám evropského designu 20. století a zároveň spolupracuje se současnými designéry. Nanimarquina je zase španělská značka koberců vyráběných v tradičních tkalcovských dílnách po celém světě. Neokoukané funkční solitéry doplňuje současné umění. Kdo nechce být jiný a svůj?

 

Přejít do obchodu