FAQ

Kdy je otevřeno?

Uhelný mlýn a Kotelna nejsou jen tak volně přístupné. Kotelna je eventový prostor, určený k pronájmům a funguje ve specifickém režimu objednávek na akce. Uhelný mlýn s galerií je veřejnosti přístupný, ale návštěvníci musí nejdříve projít rezervačním systémem. Více informací níže.

Jaká je otevírací doba galerie arto.to?

Od středy do neděle vždy od 14 do 18h. Žádáme návštěvníky, aby se před návštěvou vybavili vstupenkou z předprodeje GoOut. Když si vstupenku objednáte předem, máte zaručeno, že tu jsme, pokud ne, dost pravděpodobně se na výstavu nedostanete. Děkujeme, že podmínky respektujete a těšíme se z Vaší přízně!

Kde mohu zakoupit vstupenky do arto.to galerie?

Přes naše odkazy "VSUPENKY NA VÝSTAVU" se dostanete do online předprodeje GoOut. Cestu sem plánujte v předstihu! Víkendový předprodej se totiž uzavírá už v pátek ve 14h. Počítejte s tím, že poté už nekoupíte vstupenku na nejbližší víkend, ale až na ten další nebo na všední dny. V pracovní dny se předprodej uzavírá denně ve 14h.

Kde najdu přehled aktuálních výstav?

Výstavní program je na našich stránkách, www.arto.to nebo na FB Uhelný mlýn a FB arto.to.

Mám zájem o architektonickou prohlídku areálu Uhelného mlýna!

Sledujte kalendář s vypsanými termíny a odkazem na GoOut. Skupinové návštěvy od 10 osob v jiné, než vypsané termíny, se objednávají předem na arto@arto.to. Potvrdíme Vám termín a čas návštěvy.

Dostanu se na výstavu bez předchozí rezervace a vstupenky?

To záleží na Vašem štěstí. Online předprodej nám pomáhá dobře sledovat nepravidelnou individuální návštěvnost. Když si vstupenku objednáte předem, máte zaručeno, že tu jsme, pokud ne, je docela pravděpodobné, že se na výstavu nedostanete. Děkujeme, že podmínky respektujete a těšíme se z Vaší dlouhodobé přízně!

Je na místě kavárna?

V otevírací době galerie funguje na místě pop-up kavárna s vynikající kávou a v létě i s uhelnou zmrzlinou.

Proč se mám objednávat předem?

Protože Uhelný mlýn s Kotelnou jsou privátní objekty a jejich provoz je specifický. Galerie arto.to s kulturním programem zde funguje pro širokou veřejnost, ale musíme o Vaší návštěvě vědět. Odměnou za Váš respekt k nastavenému provozu místa je individuální přístup. Tak proto. DĚKUJEME!