Pronájem, design a umění

Nabízíme atraktivní prostory k pronájmu, zajímá nás řemeslo, design a současné umění. Podporujeme trvalou udržitelnost.
Firemní akce & Prezentace Film & Reklama Gastro, Gala & food akce Svatby GUBI Showroom ARTO.TO galerie současného umění

Firemní akce & Prezentace

Příjemně zrekonstruované industriální prostory pro maximálně 500 osob. Vhodné pro konference, přednášky, prezentace i workshopy. Základní vybavenost pro restaurační provoz. Mobiliář pro vaše akce k zapůjčení na místě. Chystáte se pořádat konferenci nebo firemní akci?

Film & Reklama

Interiéry i exteriéry Kotelny nabízí specifický vizuální charakter, který můžete naplno využít nebo úplně potlačit. Chcete u nás natáčet nebo fotit?

Gastro, Gala & food akce

Příjemná a neokoukaná industriální architektura, usazená do krajiny lemované řekou a skálou. Hledáte atraktivní místo na galavečeře a ochutnávky, nové prostředí pro food festival?

Svatby

Hledáte plně funkční místo pro netradiční svatební obřad? Máte rádi industriální architekturu? Představujete si prostory chrámového charakteru, ale tak trochu jiné a s funkčním zázemím? Co takhle se nechat sezdat v Uhelném mlýně - Kotelně? Na obřad můžete přijet speciálně vypravenou vlakovou soupravou, ubytování pro novomanžele v designovém loftu na místě ...

GUBI Showroom

GUBI nábytek jsou inteligentní interiérové solitéry, které ozvláštní každý prostor. Skandinávský výrobce GUBI je specifický tím, že se věnuje ikonám evropského designu 20. století a zároveň spolupracuje se současnými designéry.

ARTO.TO galerie současného umění

Galerie nejen pro znalce v Uhelném mlýně. Spolehlivý zdroj inspirace a místo pro objevování. Baví vás současné umění? Tak jste na správné adrese!

Kotelna pro firmy

Nabízíme dobře funkční prostory pro konference, firemní akce, workshopy a prezentace. Ať už potřebujete celou budovu nebo jen jednu z jejích částí (je vám k dispozici eventová hala, restaurace se zázemím a suterén). Do přednáškového sálu se vejde jednorázově až 300 osob, pohodlné zásobování, dobrá připravenost pro catering. Nesčetné možnosti využití, letní akce s propojením s exteriérem až pro 1 000 osob jednorázově .

Akce pro max. 500 osob indoorově

od 90 000 Kč/den

Mobiliář k zapůjčení na místě

na vyžádání

Cateringové i A/V služby na klíč, bez exkluzivity

Služby

35 000 Kč/akce max. dvoudenní

Budova vám nabízí

 • Celková plocha 1 400 m2
 • Akce pro max. 1 000 osob
 • Tři oddělitelné části budovy – event, restaurace a suterén
 • Snadný vjezd do interiéru Kotelny automobilem
 • Jednoduché navezení techniky i zásobování
 • Funkční zázemí pro catering
 • Nerezová kuchyně
 • Cateringové i A/V služby externě a na klíč, bez exkluzivity
 • Mobiliář k zapůjčení na místě
 • Možnost vypravit speciální vlak, který je za 30 min z Prahy přímo před vstupem do eventu
Poptat prostory

Varianty pronájmu

Velká industriální hala, vysoké stropy, typická tabulková okna, chráněná černými roletami. Výška stropu 12m. Tři specifické, vizuálně i funkčně odlišné a oddělitelné části.  Dominující ráz architektury s režným cihlovým zdivem se dá buď využít nebo potlačit. Příjemně upravené exteriéry s trávníky a výhledem na řeku s přírodní roklí. Specifikem exteriéru je 45m vysoký cihlový komín s vodojemem.

Pronájem celé budovy i s parkováním na odstavném parkovišti

od 90 000 Kč/den

Eventová hala odděleně

od 60 000 Kč/den

Natáčení nebo focení v exteriéru

od 20 000 Kč/den

Služby

od 35 000 Kč/akce

Uhelný mlýn

v případě zájmu o Uhelný mlýn nás kontaktujte

Zapůjčujeme i designový nábytek

Poptat lokaci

Varianty pronájmu

Máme pro vás kombinaci eventové haly a haly restaurace s kapacitou až 1000 osob.  V zimních měsících zde můžete uspořádat večeře nebo ochutnávky a v létě  outdoorové food festivaly nebo gastro trhy. Cihlové podsklepení je vhodné pro degustace, whisky bar nebo vinný sklep. Dopravit se sem z Prahy je nejpohodlnější vlakem, cesta trvá 20 minut a dráhy umí vypravit i speciální soupravu, která vaše klienty doveze až přímo před Kotelnu.

Pronájem celé budovy i s parkováním

od 90 000 Kč/den

Restaurace i s parkováním na odstavném parkovišti

od 60 000 Kč/den

Služby

od 35 000 Kč/akce

Co u nás oceníte

 • Celkem 1400 m2
 • Funkční zázemí pro catering
 • Nerezová kuchyň
 • Mobiliář k zapůjčení na místě
 • Dobrá dostupnost vlakem, cesta z centra Prahy pouhých 30 minut
 • Upravené venkovní prostředí pro letní akce
Uspořádat akci

Ceník pro svatby

Eventová hala nabízí pro svatební obřady 330 m2 prostor chrámového charakteru.  Obřad v čisté a prosvětlené hale připomíná bez nadsázky svou důstojností obřad v chrámu. Po skončení obřadu může eventová hala posloužit novomanželům jako taneční sál. 
Zázemí pro slavnostní oběd najdete v hale restaurace. V teplých měsících lze bohatě využít i travnaté exteriéry Uhelného mlýna a Kotelny. Novomanželům nabízíme na místě ubytování v designovém loftu.

Pronájem Kotelny se svatební nocí v designovém loftu

110 000 Kč

Mobiliář a židle

k zapůjčení na místě

Produkce svatebního dne na klíč

dohodou

Služby

35 000 Kč/akce

Proč právě Kotelna

 • 330 m2 prostor eventové haly k obřadu nebo tanci
 • Zázemí pro občerstvení v hale restaurace
 • Velmi dobrá akustika v obou částech Kotelny
 • Možnost využít exteriéry s výhledem na řeku s roklí
 • Mobiliář, ping pong a jiné doplňky k zapůjčení na místě
 • Ideální doprava svatebčanů z Prahy vlakem přímo před obřadní síň
Poptat prostory

GUBI — ikony evropského designu

V roce 2012 jsme otevřeli první showroom dánského nábytku GUBI v Uhelném mlýně a nabízený sortiment neustále rozšiřujeme.

V komfortně zařízeném loftu Uhelného mlýna najdete široký výběr  lamp, čalouněného i plastového nábytku,  křesel,  modernistických pohovek, postmoderní gauč Piano, pro milovníky funkcionalismu britskou kolekci světel Bestlite, ale i  dobrý výběr  židlí od dánského studia Komplot Design a zrcadla v koženém rámu. Lákadlem je  nejnovější nábytek dánsko italského studia Gam Fratesi. GUBI, to jsou inteligentní solitéry, které ozvláštní každý prostor.

Přejít do obchodu

Umění nejen pro znalce

Arto.to galerie v Uhelném mlýně je spolehlivě inspirativní prostor, místo pro všechny, kdo rádi objevují, místo pro výtvarnou a řemeslnou kulturu.

 

Galerie působí  v Uhelném mlýně od roku 2016. Na 150m2 je ročně k vidění několik výstavy s doprovodnými programy. Pracujeme s vybraným okruhem autorů a témat. Rádi vás do něj zasvětíme.

 

Nebojte se vstoupit do světa výtvarných originálů. Umění není jen pro znalce a v každém dobrém kusu umění se odráží i kousek nás samých.

 

Vyberte si výtvarné dílo a uvidíte, co to udělá s Vámi i prostorem kolem Vás, na vlastní kůži se přesvědčíte o tom, jak vás vnitřně potěší a obohatí výtvarný originál.

Navštivte arto.to