Umění

Nabízíme atraktivní prostory k pronájmu, ale i kulturní program a výstavy. Zajímá nás umění, design a řemeslo. Podporujeme trvalou udržitelnost. Aktuální výstava Dark Places - Kristýna Erbenová
ARTO.TO galerie současného umění

ARTO.TO galerie současného umění

Výstava DARK PLACES potrvá do 23. prosince. Otevírací doba galerie je středa - neděle 14 - 18h. Během týdne žádáme návštěvníky, aby si zakoupili časované vstupenky v předstihu v síti GoOut. O víkendech zajišťujeme plný provoz galerie mezi 14 - 18h. Pro jiný termín a skupinové návštěvy nám zašlete objednávku na arto@arto.to. Rezervovat návštěvu můžete snadno přes odkaz "vstupenky na výstavu" na našich stránkách.

Umění nejen pro znalce

Arto.to galerie v Uhelném mlýně je spolehlivě inspirativní prostor, místo pro všechny, kdo rádi objevují, místo pro současné umění a řemeslo.

Galerie pořádá ročně 3 – 4 výstavy s doprovodným programem. Umění mění myšlení,  je to komunikační kanál a zároveň zrcadlo doby.

Koncepci galerie cílíme tak, aby se zde návštěvníci cítili dobře a svobodně, vědomě zde utváříme kulturní MÍSTO. Je to dlouhodobý proces.

Výstavy současného umění pořádáme s odbornou kuratelou a přímou účastí autorů. Výstavovaná díla žijících autorů jsou prodejní. Neváhejte nás oslovit!

 

 

 

 

 

Navštivte arto.to