Pronájem, design a umění

Poskytujeme atraktivní prostory k pronájmu, zajímá nás řemeslo, design a současné umění. Podporujeme trvalou udržitelnost.
Firemní akce & Prezentace Film & Reklama Gastro, Gala & food akce Kulturní a komunitní akce GUBI Showroom ARTO.TO galerie současného umění

Firemní akce & Prezentace

Příjemně zrekonstruované industriální prostory pro maximálně 500 osob. Vhodné pro konference, přednášky, prezentace i workshopy. Základní vybavenost pro restaurační provoz. Mobiliář pro vaše akce k zapůjčení na místě. Chystáte se pořádat konferenci nebo firemní akci?

Film & Reklama

Interiéry i exteriéry Kotelny nabízí specifický vizuální charakter, který můžete naplno využít nebo úplně potlačit. Chcete u nás natáčet nebo fotit?

Gastro, Gala & food akce

Příjemná a neokoukaná industriální architektura, usazená do krajiny lemované řekou a skálou. Hledáte atraktivní místo na galavečeře a ochutnávky, nové prostředí pro food festival?

Kulturní a komunitní akce

Eventová hala, to je 330 m2 volných prostor chrámového charakteru, vhodných pro módní přehlídky, divadlo, hudbu i tanec. 
Zázemí pro účinkující a pro občerstvení najdete v hale restaurace. V suterénu pořádáme jednou do měsíce komunitní Kino Kotelna, hodí se i na koncerty a prezentace s projekcí.


GUBI Showroom

GUBI nábytek jsou inteligentní interiérové solitéry, které ozvláštní každý prostor. Skandinávský výrobce GUBI je specifický tím, že se věnuje ikonám evropského designu 20. století a zároveň spolupracuje se současnými designéry.

ARTO.TO galerie současného umění

Galerie nejen pro znalce v Uhelném mlýně. Spolehlivý zdroj inspirace a místo pro objevování. Baví vás současné umění? Tak jste na správné adrese!

Kotelna pro firmy

Nabízíme dobře funkční prostory pro konference, firemní akce, workshopy a prezentace. Ať už potřebujete celou budovu nebo jen jednu z jejích částí (je vám k dispozici eventová hala, restaurace se zázemím a suterén). Do přednáškového sálu se vejde jednorázově až 300 osob, pohodlné zásobování, dobrá připravenost pro catering. Nesčetné možnosti využití, letní akce s propojením s exteriérem až pro 1 000 osob jednorázově .

Akce pro max. 500 osob indoorově

od 90 000 Kč/den

Mobiliář k zapůjčení na místě

na vyžádání

Cateringové i A/V služby na klíč, bez exkluzivity

Služby

35 000 Kč/akce max. dvoudenní

Budova vám nabízí

 • Celková plocha 1 400 m2
 • Akce pro max. 1 000 osob
 • Tři oddělitelné části budovy – event, restaurace a suterén
 • Snadný vjezd do interiéru Kotelny automobilem
 • Jednoduché navezení techniky i zásobování
 • Funkční zázemí pro catering
 • Nerezová kuchyně
 • Cateringové i A/V služby externě a na klíč, bez exkluzivity
 • Mobiliář k zapůjčení na místě
Poptat prostory

Varianty pronájmu

Velká industriální hala, vysoké stropy, typická tabulková okna, chráněná černými roletami. Výška stropu 12m. Tři specifické, vizuálně i funkčně odlišné a oddělitelné části.  Dominující ráz architektury s režným cihlovým zdivem se dá buď využít nebo potlačit. Příjemně upravené exteriéry s trávníky a výhledem na řeku s přírodní roklí. Specifikem exteriéru je 45m vysoký cihlový komín s vodojemem.

Pronájem celé budovy i s parkováním

od 90 000 Kč/den

Eventová hala odděleně

od 60 000 Kč/den

Natáčení nebo focení v exteriéru

od 20 000 Kč/den

Služby

od 35 000 Kč/akce

Uhelný mlýn

v případě zájmu o Uhelný mlýn nás kontaktujte

Zapůjčujeme i designový nábytek

Poptat lokaci

Varianty pronájmu

Máme pro vás kombinaci eventové haly a haly restaurace s kapacitou až 1000 osob.  V zimních měsících zde můžete uspořádat večeře nebo ochutnávky a v létě  outdoorové food festivaly nebo gastro trhy. Cihlové podsklepení je vhodné pro degustace, whisky bar nebo vinný sklep. Dopravit se sem z Prahy je nejpohodlnější vlakem, cesta trvá 20 minut a dráhy umí vypravit i speciální soupravu, která vaše klienty doveze až přímo před Kotelnu.

Pronájem celé budovy i s parkováním

od 90 000 Kč/den

Restaurace i s parkováním

od 60 000 Kč/den

Služby

od 35 000 Kč/akce

Co u nás oceníte

 • Celkem 1400 m2
 • Funkční zázemí pro catering
 • Nerezová kuchyň
 • Mobiliář k zapůjčení na místě
 • Dobrá dostupnost vlakem, cesta z centra Prahy pouhých 25 minut
 • Upravené venkovní prostředí pro letní akce
Uspořádat akci

Ceník pro kulturní akce

Prostory s velmi dobrou akustikou vyhovují módním přehlídkám, divadlu, hudbě i tanci. Původní vysoké stropy umožňují vestavět konstrukci pro akrobaty.

Industriální eventové hala má chrámový charakter a se zázemím pro občerstvení v hale restaurace tvoří atraktivní a neokoukanou lokaci pro živé umění. Suterén se hodí na komornější koncerty a A/V projekci.

Eventová hala

dohodou podle typu akce a využití prostor

Suterén

dohodou podle typu akce a využití prostor

Mobiliář a židle

k zapůjčení na místě

Proč právě Kotelna

 • 330 m2 prostor eventové haly pro různé kulturní akce
 • 14m vysoké stropy
 • Velmi dobrá akustika
 • Zázemí pro občerstvení v hale restaurace
 • 150m 2 suterénu
 • Mobiliář k zapůjčení na místě
Poptat prostory

GUBI — ikony evropského designu

V roce 2012 jsme otevřeli první showroom dánského nábytku GUBI v Uhelném mlýně a nabízený sortiment neustále rozšiřujeme.

V komfortně zařízeném loftu Uhelného mlýna najdete široký výběr  lamp, čalouněného i plastového nábytku,  křesel,  modernistických pohovek, postmoderní gauč Piano, pro milovníky funkcionalismu britskou kolekci světel Bestlite, ale i  dobrý výběr  židlí od dánského studia Komplot Design a zrcadla v koženém rámu. Lákadlem je  nejnovější nábytek dánsko italského studia Gam Fratesi. GUBI, to jsou inteligentní solitéry, které ozvláštní každý prostor.

Přejít do obchodu

Umění nejen pro znalce

Arto.to galerie v Uhelném mlýně je spolehlivě inspirativní prostor, místo pro všechny, kdo rádi objevují, místo pro výtvarnou a řemeslnou kulturu.

 

Galerie působí  v Uhelném mlýně od roku 2016. Na 150m2 je ročně k vidění několik výstavy s doprovodnými programy. Pracujeme s vybraným okruhem autorů a témat. Rádi vás do něj zasvětíme.

 

Nebojte se vstoupit do světa výtvarných originálů. Umění není jen pro znalce a v každém dobrém kusu umění se odráží i kousek nás samých.

 

Vyberte si výtvarné dílo a uvidíte, co to udělá s Vámi i prostorem kolem Vás, na vlastní kůži se přesvědčíte o tom, jak vás vnitřně potěší a obohatí výtvarný originál.

Navštivte arto.to